Pakistan Nakliye

18.01.2023
396
Pakistan Nakliye

Orta Asya ülkesi olan Pakistan, Asya’nın güneyinde yer almaktadır. Resmi adıyla Pakistan İslam Cumhuriyeti olan ülke, dünyanın en kalabalık beşinci ülkesi olarak biliniyor. Hindistan, Afganistan, İran ve Çin ile sınır komşusudur. Aynı zamanda güneyinde yer alan Umman Denizi sayesinde denizyolu ulaşımı potansiyeli de bulunuyor. Sahip olduğu yoğun nüfus ve artmakta olan Pakistan ithalat nakliye sayesinde Pakistan Nakliye hizmetleri sürecinde stratejik çözümler geliştirilmektedir.

Başta parsiyel nakliye olmak üzere frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılık ve konteyner taşımacılık gibi çeşitli nakliye çözümleri ile Pakistan lojistik hizmeti sağlanmaktadır. Bu süreçte sorunsuz ve güvenilir hizmet verebilmek amacıyla 5K Lojistik firması olarak resmi izin ve belgelerimiz ile gümrük işlemlerinde herhangi bir aksama yaşamadan uluslararası düzeyde nakliye hizmeti sağlıyoruz.

Pakistan Nakliye Hizmetlerimiz

Türkiye ile ticari ilişkilerin her geçen gün geliştiği Pakistan, ihracat ve ithalatta önemli bir paya sahiptir. Bu sebeple Pakistan nakliye hizmetlerimiz kapsamında 5K Lojistik olarak gönderici ve alıcı arasındaki kargo gönderim işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu gönderim işlemleri başta karayolu nakliye olmak üzere denizyolu nakliye, havayolu nakliye gibi birçok ulaşım türü kullanılarak sağlanıyor. 

Kalkış ve varış noktaları arasındaki mesafe, tek bir ulaşım türü kullanılarak yapılabildiği gibi birden fazla ulaşım türü ile kombine taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Bu sayede belirlenen en iyi güzergah ile stratejik bir nakliye hizmeti sağlanarak ürün ve malların alıcı tarafından sorunsuz teslim alınması garanti ediliyor. 5K Lojistik ve Nakliye firmasının sağlamış olduğu profesyonel ve güvenilir Pakistan nakliye hizmetleri ile Pakistan nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

Pakistan Denizyolu Nakliye

Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemiz üzerinden dünyanın birçok noktasına denizyolu nakliye hizmeti gerçekleştirilebiliyor. Ülkemiz üzerinden yola çıkan gemiler, çeşitli liman kentlerine ulaştıktan sonra Pakistan’da yer alan varış noktalarına karayolu araçları ile ulaşım sağlamaktadır. Pakistan denizyolu nakliye sürecinde donanımlı gemilerin yanı sıra birçok ekipman kullanılarak yükleme işlemi sorunsuz olarak tamamlanıyor. 

Kalkış ve varış noktaları arasındaki güzergah stratejik olarak belirlendiğinden nakliye hizmetlerinin kesintisiz olarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.Türkiye – Pakistan arası gemi nakliye hizmetlerinde konteyner taşımacılık, parsiyel gemi taşımacılık, gemi Pakistan kargo taşımacılık gibi farklı çözümler ile her ihtiyaca uygun nakliye hizmeti verilmektedir.

Pakistan Karayolu Nakliye

Geçmişten günümüze dünya üzerinde en çok kullanılan ulaşım türlerinden biri karayolu ulaşım oluyor. Bir malın bir yerden başka bir yere teslimatı olan lojistik hizmetlerinde de karayolu taşımacılık, önemli bir paya sahiptir. Sunduğu esnek çözümler sayesinde Türkiye – Pakistan arası lojistik hizmetlerinde Pakistan karayolu nakliye hizmeti verilmekte olup ulaştırma sürecinin sorunsuz olarak gerçekleştirilmesi hedefleniyor. 

Pakistan Karayolu taşımacılık kapsamında donanımlı tırlar ile kesintisiz teslimat yapılırken aynı zamanda filomuzda bulunan araç takip sistemi sayesinde sürece hakim olabilir, teslimatın ne zaman ve hangi yollar üzerinden yapıldığı hakkında anlık olarak bilgilendirme alabilirsiniz. Bu bilgilendirme mesai günleri ve saatleri içerisinde yapılmakta olup ürünlerinizin teslimat süreci hakkında merak ettiğiniz her konuya 5K Lojistik firması garantisiyle ulaşabilirsiniz.

Pakistan Parsiyel Taşımacılık

Karayolu nakliye hizmetlerinde en sık tercih edilen hizmet parsiyel taşımacılık olmaktadır. Sunduğu birçok avantajı ile birlikte parsiyel taşımacılık nedir? araştırması, nakliye hizmeti almak isteyen birçok firma tarafından araştırılmaktadır. Parça taşımacılık olarak ifade edebileceğimiz parsiyel taşımacılık, farklı alıcılara ait ürünlerin aynı araç içerisinde aynı güzergaha ulaştırılmak üzere yola çıkmasıdır. Farklı alıcılara ait ürünlerin yer aldığı araç, güzergah üzerinden sırasıyla indirme işlemleri yaparak en son alıcıya teslimat yapılarak süreç tamamlanır. 

Bu süreç boyunca ilk indirilecek ürünler, araca en son yüklenecek ürünler olup tecrübeli ekibimiz sayesinde yükleme ve boşaltma sürecinde ürünlerde herhangi bir hasar meydana gelmez. Bunun yanı sıra birbirinden farklı ürünlerin aynı araç içerisinde aynı güzergahta bulunan alıcılara teslim edilmesiyle birçok yönden avantaj elde edilir. Özellikle zaman ve enerji tasarrufu, bu avantajların başında gelmektedir.

Pakistan Frigo Nakliye

Nakliye ve lojistik hizmetleri ile çok çeşitli ürünler, yurtiçi ve uluslararası alanlarda farklı duraklara teslim edilmektedir. Bu ürün çeşitlerinden biri de hassas özellikte gıda ürünleridir. Gıda ürünleri, belli depolama koşullarında saklanmadığı takdirde tat, koku, renk ya da form bozuklukları ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu sorunlarla karşılaşmamak adına Pakistan frigo nakliye başta olmak üzere Irak Nakliye, Afganistan Nakliye vb. sevkiyatlarda gıda türü hassas yapıda ürünler, frigo taşımacılık ile gönderilmektedir. Peki frigo taşımacılık nedir? 

Belli derecede depolanması gereken ürünlerin, uygun sıcaklık koşullarının sağlandığı özel soğutmalı frigorifik araçlar ile taşınması ve sevkiyatının yapılması, frigo taşımacılık olarak tanımlanmaktadır. Pakistan frigo taşımacılık ile sevkiyatı yapılacak ürünler arasında;

 • Taze sebze ve  meyveler,
 • Soğuk içecekler,
 • Dondurulmuş gıdalar,
 • Erimeye yatkın çikolata, pasta vb. ürünler,
 • İlaç, serum vb. kimyasal ürünler

Pakistan Ağır Yük Taşımacılık Hizmeti

Standart kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan ağır tonajlı ürünlerin yapıldığı sevkiyatlar, ağır yük taşımacılığı olarak tanımlanır. Bu nakliye türünde diğer taşımacılık hizmetinden ayrı olarak ekstra dikkat ve özen gerekmektedir. Herhangi bir maddi kaybın yanı sıra nakliye hizmeti alacak firmaların itibar kaybı yaşamaması adına Pakistan nakliye firmaları arasında güvenilir bir adresi tercih etmesi önemlidir. Bu kapsamda 5K Lojistik olarak Pakistan ağır yük taşımacılık hizmetimiz ile vermiş olduğumuz garantili sayesinde sorunsuz ve zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Ağır yük nakliyesinde standart kamyon ve tırların aksine lowbed araçlar tercih edilmektedir. Özel bir donanıma ve tasarıma sahip bu araçlarla yapılan taşımacılık, lowbed taşımacılık nedir? sorusuna cevap olarak verilebilir. Türkiye – Pakistan arasında yapılan ağır tonajlı ürün sevkiyatında lowbed taşımacılık türünden yararlanılmaktadır.

Pakistan Nakliye Fiyatları

Türkiye – Pakistan arası nakliye hizmeti almak isteyen firmalar için 5K Lojistik olarak avantajlı fiyat skalası ile hizmet veriyoruz. Pakistan navlun ve karayolu hizmetinde fiyatlar çok çeşitli kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda Pakistan nakliye fiyatları ve Pakistan deniz yolu nakliye fiyatları üzerinde etkili kriterler arasında;

 • Kalkış ve varış noktaları arasındaki mesafe
 • Kullanılan güzergah
 • Tercih edilen ulaşım türü ya da türleri
 • Nakliye sürecinde ihtiyaç duyulan ekstra ekipmanlar
 • Uluslararası teslimatlarda geçiş yapılan gümrük kapıları ve bu alanlarda karşılanması gereken prosedürler
 • Geçiş ücretleri, yol masrafları vs.

sayılabilir. Bu sebeple Pakistan nakliye süreci ve fiyat skalası hakkında daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.