Gürcistan Nakliye

18.01.2023
794
Gürcistan Nakliye

Güney Kafkasya’da yer alan Gürcistan, sınır komşumuz olması sebebiyle ticari ilişkilerimizin geliştiği ülkelerden biridir. Batı sınırını Karadeniz bölgemizin belirlediği Gürcistan’a farklı güzergahlar üzerinde ulaşım mümkündür. Türkiye’deki lojistik hizmetlerinin, sınır komşularımız ile daha yoğun olmasından kaynaklı olarak Gürcistan Nakliye hizmetleri kapsamında 5K Lojistik olarak profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Türkiye Gürcistan nakliye hizmetlerinde karayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığı öne çıkmakta olup 5K Lojistik, bu alanlarda sağladığı çözümler ile ticarette önemli bir görev üstlenmektedir. Nakliyesi yapılacak ürüne yönelik sağladığı çözüm odaklı ulaşım sistemi ile sorunsuz teslimat sağlanmaktadır. 5K Lojistik, Gürcistan parsiyel nakliye ve Gürcistan frigo nakliye hizmetlerinin yanı sıra çeşitli hizmetler ile farklı ihtiyaçlarda her türlü desteği sunmaya devam etmektedir. Bu kapsamda firmamız ile iletişime geçerek Gürcistan nakliye hizmetleri ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

 Gürcistan Karayolu Nakliye

Asya ülkelerinden biri olan Gürcistan ile Türkiye sınır komşusudur. Bu yönüyle Türkiye – Gürcistan arası karayolu nakliye hizmetleri, en sık tercih edilen hizmet türüdür. İhracat ve ithalatta önemli avantajlar sunan Gürcistan karayolu nakliye hizmetlerinde 5K Lojistik, donanımlı araçları ve tecrübeli ekibi ile sorunsuz bir teslimat sürecinin garantisini veriyor. 

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden teslim alınan ürünler, karayolu üzerinden Gürcistan’ın farklı bölgelerine teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Bu süreçte yükün temin edilmesi, depolanması, araçlara yüklenmesi ve zamanında ulaştırılması gibi detaylar karayolu lojistik hizmetlerinde önemli aşamalardır. Sürecin her aşamasında müşteri beklentisi göz önünde bulundurulmakta olup güvenilir teslimat gerçekleştirilmektedir. 

Gürcistana nakliye hizmeti verilirken ürünler ülke dışına, Sarp sınır kapısı üzerinden çıkarılmaktadır. Sarp sınır kapısında ürünlerin sorunsuz şekilde geçişinin yapılması amacıyla tüm evraklar eksiksiz olarak sağlanarak sınır kapısında herhangi bir zaman kaybı yaşanmaz. Bursa Gürcistan Nakliye, Ankara Gürcistan Nakliye ve ülkemizdeki çeşitli şehirlerden Gürcistan’a ulaşım mümkün olup Gürcistan karayolu nakliye fiyatları verilen hizmete göre değişiklik göstermektedir.

Gürcistan Gemi Taşımacılığı

Karadeniz’e kıyısı bulunan ülkelerden biri olan Gürcistan’a, gemi taşımacılığı ile ürün teslimatı yapılabilmektedir. Denizyolu nakliye hizmetlerinin gelişmiş olduğu ülkemizde 5K Lojistik, gemi taşımacılığında alanında en güvenilir ulaşımı sağlayarak Gürcistan’a denizyolu üzerinden ürün teslimatı gerçekleştirmektedir. 

Gürcistan başta olmak üzere denize kıyısı olan farklı ülkelere, ülkemizin çeşitli limanlarından yük gönderimi sağlanabiliyor. Birçok avantajın söz konusu olduğu gemi taşımacılığında en önemli kolaylık; tek seferde büyük oranlarda yük taşınabilmesi ile hem zaman hem de ekonomik açıdan avantaj sağlanmasıdır.

Batum ve Poti gibi önemli limanlara sahip Gürcistan’a deniz üzerinden nakliye hizmeti sağlamak üzere İskenderun, İzmir, İstanbul ve Gebze üzerinden yükler alınır. Gürcistan gemi taşımacılığı fiyatları da bu kapsamda değişiklik göstermektedir. Diğer nakliye hizmetlerine oranla daha ekonomik olan Gürcistan Gemi Taşımacılığı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Gürcistan Nakliye Hizmetleri

Doğu sınır komşularımızdan biri olan Gürcistan’a çeşitli güzergahlardan ulaşım mümkün olsa da, sınır komşularımızda bulunan iç karışıklıklar sebebiyle farklı ulaşım hizmetleri kombinlenerek 5K Lojistik tarafından en güvenilir Gürcistan nakliye hizmetleri sağlanmaktadır. Azerbaycan Nakliye ya da Irak Nakliye hizmetlerine ek olarak sağlanan Gürcistan Nakliye ile sınır komşularımızla olan ticarette 5K Lojistik, önemli bir paya sahiptir. 

Gürcistan – Türkiye arası ticari ilişki bulunan şirketlerde, Gürcistan’a lojistik hizmeti önemli bir konudur. Gönderilecek ürünün içeriğine göre sorunsuz bir teslimat sağlamak üzere bu lojistik hizmetleri her geçen gün yenilenmekte ve gelişmektedir. Bu kapsamda başta parsiyel nakliye olmak üzere frigo nakliye, ağır nakliye, konteyner taşımacılık ve proje taşımacılığı gibi çeşitli nakliye hizmetleri 5K Lojistik tarafından profesyonel şekilde verilmektedir. 

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Gelişmiş ticari ilişkilerin bulunduğu Gürcistan -Türkiye arasında çok çeşitli yüklerin taşınma ihtiyacı söz konusudur. Durum böyle olunca Gürcistan parsiyel nakliye hizmetleri kesintisiz olarak devam etmekte ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre şekillenen parsiyel nakliye ile aynı güzergaha giden birbirinden farklı ürünlerin teslimatı sağlanmaktadır.

Esnek ve hızlı çözümler ile en sık tercih edilen hizmet türlerinden biri olan parsiyel nakliye, karayolu ile sağlanabildiği gibi deniz yoluyla da gerçekleştirilebiliyor. Firma ve alıcı fark etmeksizin ürün ve mallar, birleştirilmiş yük halinde aynı varış noktası olan Gürcistan’a ulaştırılmaktadır. Türkiye – Gürcistan arası parsiyel nakliye hizmeti ve fiyatları; ürün türü, güzergah ve yol uzunluğu gibi kriterlere göre değişiklik göstermekte olup ekonomik çözümler için 5K Lojistik kalitesinden yararlanabilirsiniz. 

Gürcistan Frigo Nakliye

Uluslararası lojistik hizmetlerinde nakliyesi yapılan ürünler arasında gıdalar, önemli bir paya sahiptir. Diğer ürünlere nazaran belli bir raf ömrü olan bu gıdaların, nakliye sürecinde sorunsuz teslim edilme ihtiyacının yanı sıra en kısa sürede teslim edilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda Gürcistan frigo nakliye hizmetleri ile belli bir sıcaklıkta depolanması gereken ürünlerin güvenilir teslimatı sağlanır. 

Frigo taşımacılık, ürünlerin bozulmadan ve hasar almadan özel araçlarla taşınmasıdır. Bu araçlar, sahip olduğu sistem sayesinde araç içini belirli sıcaklık değerlerinde tutarak ürünlerin bozulmadan ulaştırılmak istenen adrese teslimini gerçekleştirir. -26 ile +18 derece arası ayarı bulunan araçlar ile et ürünleri, hayvansal gıdalar, meyve ve sebzeler, besin değerlerini ve raf ömürlerini kaybetmeden tüketiciye ulaştırılır.

Gürcistan Ağır Nakliye

Gürcistan – Türkiye arası ticari ilişkilerin çok farklı alanlarda yapılması sayesinde lojistik hizmetlerinde de farklı ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır. Lojistik hizmetlerine ihtiyaç duyulan bir diğer alan ağır araçların ulaştırılmasıdır. Ağır nakliye hizmeti, bazı Gürcistan nakliye firmaları tarafından sağlanamamaktadır. Bunun sebebi, ağır araç ve malzemelerin nakliyesini sağlayacak ekipmanların yetersizliği sayılabilir. 

5K Lojistik olarak Gürcistan ağır nakliye hizmetlerinde her ihtiyaca cevap veren çözümler sağlıyoruz. Yükleme ve boşaltma aşamalarında üst düzey ekipmanlarımız ile ağır yüklerin teslimatını gerçekleştirebilirken aynı zamanda güvenilir hizmeti en kısa sürede sağlamaktayız. Normalin üzerinde ağırlık ve ebatlara sahip araçlar ve yükler arasında; konteyner, iş makinesi, türbinler, santraller, standlar, jeneratör ve boru hatları sayılabilir. Bu ve benzeri birçok ağır yük teslimatında 5K Lojistik, sağladığı ağır nakliye hizmetleri ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Gürcistan Uluslararası Nakliye Firmaları

Lojistik hizmetlerinde müşteri beklentileri daima hızlı ve güvenilir teslimat olmaktadır. 5K Lojistik olarak nakliye hizmetlerinde müşteri beklentisini temel almakta olup her geçen gün daha iyisini sağlamak adına çalışıyoruz. Gürcistan uluslararası nakliye firmaları arasında öne çıkan ve sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız; birçok nakliye hizmeti ile farklı ihtiyaçlara çözümler sunmaya devam ediyor. 

Sınır komşularımız arasında yer alan ve ülke olarak ticari ilişkilerimizin geliştiği Gürcistan’a, uzun yıllardır alanında en başarılı nakliye hizmetlerini sağlıyoruz. Güzergahlara hakimiyeti olan tecrübeli ekibimiz ile belirlenen sürede belirlenen adrese ürün ve mal teslimatı yapmaktayız. Sunduğu hizmetler ile Gürcistan nakliye firmaları arasında sektöründe ilk tercih edilen adreslerden biri olmaya devam eden 5K Lojistik firmamız ile iletişime geçerek süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Gürcistan Nakliye Fiyatları

Türkiye – Gürcistan arası lojistik hizmetlerinde en çok araştırılan konulardan biri de Gürcistan nakliye fiyatları olmaktadır. Türkiye – Gürcistan arası verilen nakliye hizmetlerinde fiyatlandırma, çok çeşitli kriterlere göre yapılmaktadır. Bu kapsamda başta taşımacılık türü olmak üzere ürün cinsi, ürün boyutları, yük ağırlığı, mesafe, güzergah, kullanılan ekipmanlar, sigorta hizmetleri gibi detaylar, fiyatlandırma üzerinde etkilidir. 5K Lojistik firması olarak nakliye hizmetlerinde stratejik çözümler geliştirerek ekonomik bir fiyat aralığında müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Süreç ve fiyatlandırmalar için bizimle iletişime geçebilir, uygun fiyatlarda Gürcistan karayolu ve denizyolu taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. 

 Gürcistan’a Tır Kaç Günde Gider?

Gürcistan’a yük göndermek isteyen firmaların neredeyse birçoğu, karayolu taşımacılığı tercih ediyor. Günümüzde özellikle komşu ülkelerle yapılan ticarette yükler, tırlar aracılığı ile gönderilmek istenen adrese ulaştırılıyor. Ulaşım konusunda birçok avantajı beraberinde getiren karayolu taşımacılığında firmalar tarafından önem verilen bir konu ise Gürcistan’a tır kaç günde gider? olmaktadır.

Elbette ulaşım süresi; yükün yola çıktığı konum başta olmak üzere güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama bir güzergah ve süre verilmesi gerekirse; Ankara merkezli hareket eden bir tırın Gürcistan’a olan uzaklığı ortalama 1000 km olup 2 – 5 gün arasında ulaşım sağlanmaktadır.  

Gürcistan Nakliye Güzergahları

Komşu ülke Gürcistan’a farklı güzergahlardan ulaşım mümkündür. Bununla birlikte bazı sınır komşularımızdaki iç karışıklıklar sebebiyle en güvenilir güzergahlar seçilerek lojistik hizmeti bu kapsamda sağlanıyor. Gürcistan nakliye güzergahları denizyolu ve karayolu olmak üzere birbirinden ayrılmakla birlikte başlangıç konumu neresi olursa olsun Gürcistan’ın her noktasında ulaşım mümkündür. 5K Lojistik tarafından sağlanan profesyonel nakliye hizmetlerinde yükler, varsayılan gün ve saat aralığı içerisinde varış noktasına teslim edilmiş olur. Gürcistan parsiyel nakliye güzergahları arasında İstanbul-Batum, İstanbul-Tiflis, Ankara-Batum ve Ankara-Tiflis öne çıkmakta olup güzergahlar, ihtiyaca göre esnetilebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.