İngiltere Nakliye

06.02.2023
211
İngiltere Nakliye

Dünya ticaretinde önemli bir gücü elinde bulunduran İngiltere; İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda ile birlikte Birleşik Krallığı oluşturan dört ülkeden biridir. Kuzeyde İskoçya batıda Galler ile komşu olan ülkenin, Kuzey Denizi ve Manş Denizine kıyısı bulunmaktadır. Sahip olduğu kaynakları ve ticari faaliyetleri ile gelişmiş ekonomisi, İngiltere nakliye hizmetlerinin her geçen gün gelişme göstermesini zorunlu kılmıştır. Bu doğrultuda gelişen ve çeşitlenen İngiltere nakliyat çözümleri ile her türlü ithalat ve ihracat ürününün sevkiyatı gerçekleştirilebiliyor.

Türkiye’den İngiltere’ye nakliyat çözümü arayan ticari firmalar için hizmet veren 5K Lojistik, uluslararası lojistik faaliyetlerinde gerekli izin ve belgelerini tamamlayarak süreci profesyonel olarak yürütmektedir. Donanımlı araç filosu, tecrübeli ve alanında uzman ekibi ile ürün temini, araca yükleme, ürün nakliyesi ve ürün teslimat işlemlerinde güvenilir hizmet garantisi vermektedir. Profesyonel hizmet için İngiltere nakliye süreci ve İngiltere nakliye fiyatları 2023 skalası hakkında firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Nakliye Hizmetleri

Türkiye – İngiltere arası gerçekleştirilen nakliye sürecinde, lojistik firmalarının verdiği hizmetler ve süreci yönetme politikaları son derece önemlidir. Ürünlerin sorunsuz teslimatının yanı sıra uluslararası düzeyde yapılan bu taşımacılık faaliyetinde zorunlu tutulan izin ve belgelerin alınması, zamanında ve güvenilir teslimat kapsamında gereklidir. Bu noktada İngiltere nakliye firmaları arasında öne çıkan 5K Lojistik firması olarak sağlamış olduğumuz İngiltere nakliye hizmetleri çözümleri ile her ihtiyaca cevap veren bir politika yürütmekteyiz. Türkiye’den İngiltere’ye yapılan taşımacılık seçenekleri arasında;

 • Kapıdan Kapıya Taşımacılık
 • Ağır Tonaj Taşıma
 • Komple – Parsiyel Taşıma
 • Frigo Taşıma
 • Proje Taşımacılığı
 • Depolama Hizmetleri
 • Transit Taşımalar
 • Tehlikeli Madde Taşımacılığı
 • İngiltere İç Nakliye Hizmetleri

İngiltere Karayolu Nakliye

Ülke içi ya da uluslararası düzeyde sadece karayolları kullanılarak yapılan taşımacılık faaliyeti, karayolu taşımacılığı olarak tanımlanmaktadır. Bu tanımdan yola çıkarak sadece karayolları kullanılarak teslimatın yapılması noktasında İngiltere, sınırlı bir ülkedir. Bir ada ülkesi olan İngiltere’ye yapılacak taşımacılık faaliyetlerinde Ro-Ro gemilerinden yararlanılarak teslimatın kesintisiz olarak gerçekleştirilmesi sağlanıyor. 

Bunun yanı sıra 5K Lojistik firması, İngiltere tır nakliye hizmetlerinde stratejik güzergahlar belirleyerek karayollarının esnek çözümlerinden yararlanmaktadır. Bu sayede daha hızlı bir teslimatın gerçekleştirilmesi sağlanarak alıcıların bekleme süresi minimuma indirilir. Müşteri firmalar tarafından araştırılan İngiltere karayolu nakliye fiyatları konusunda ise net bir aralık verilmemekte olup İngiltere tır nakliye hizmetlerinde fiyatları; yükün türü ve özellikleri, tırın modeli, yakıt miktarı ve katedilecek mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere Denizyolu Nakliye

Bulunduğu konum ve önemli denizlere olan kıyı sınırı ile İngiltere, denizyolu taşımacılığında büyük bir potansiyele sahiptir. Liman kentleri ve ünlü limanları ile her geçen gün artan teslimat kapasitesi sayesinde teslimatı yapılan ihtiyaç duyulan her türlü ürünün ülkeye girişini gerçekleştirmektedir. İngiltere’deki Türk lojistik firmaları arasında güvenilir adreslerden biri olan 5K Lojistik, İngiltere denizyolu nakliye sürecinde de profesyonel hizmet vermeye devam ediyor. İngiltere gemi nakliye hizmetleri ile her beklentiye cevap veren 5K Lojistik, taşımacılık hizmetlerinde ihtiyaca yönelik Ro-Ro gemi nakliye ve İngiltere konteyner taşımacılık çözümleri sunmaktadır. Bu sayede ürünlerin kesintisiz taşıması yapılırken aynı zamanda gönderimi sağlanan ürünlerin herhangi bir hasar almadan alıcıya ulaşması garanti edilir.  

İngiltere Parsiyel Taşımacılık

Parça yük taşımacılığı olarak da bilinen parsiyel taşımacılık, çalışma sistemi gereği ekonomik ve avantajlı bir taşımacılık türüdür. Özellikle, bir aracı doldurmayacak oranda az malın taşınması gerektiği durumlarda, gönderici ve alıcı firmalar tarafından tercih edilen bir sistem olmaktadır. Çalışma sistemini detaylı şekilde ele almak gerekirse, birden fazla alıcıya ait ürünlerin aynı araç içerisinde taşınarak aynı güzergaha gönderilmesi olarak ifade etmek mümkün. Aynı güzergahta bulunan alıcı teslimat noktalarına, aynı araç ile teslimat yapılması maddi anlamda tasarruf sağlarken aynı zamanda enerji ve zaman noktasında önemli avantajlar elde edilir. İngiltere parsiyel taşımacılık kapsamında tercih edilen bu taşıma türü ile İngiltere’nin birçok bölgesine ve şehrine güvenilir teslimat gerçekleştirilmektedir. Londra parsiyel nakliye hizmetleri başta olmak üzere parsiyel taşımacılık hizmeti verilen tüm şehirler ve İngiltere parsiyel nakliye fiyatları hakkında detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Frigo Nakliye

Türkiye’den İngiltere’ye teslimatı yapılan yüklerin önemli bir kısmı hassas içeriğe sahiptir. Özellikle dondurulmuş gıdalar ve çeşitli medikal ürünler, belli koşullarda depolanması gereken ürünlerdir. Bu ürünlerin İngiltere ve çeşitli Avrupa ülkelerine teslimatlarında hasar almaması, içeriğinin bozulmaması ve raf ömrünün azalmaması için uygun depolama koşullarında teslimatının yapılması gerekmektedir. İşte bu noktada İngiltere frigo nakliye çözümleri ile ürünlerin frigorifik araçlar sayesinde uygun depolama koşullarında teslim edilmesi sağlanıyor. Bu araçlar, özel soğutucular sayesinde araç içerisini -26 ile +18 derece arasında bir değerde sabit tutarak ürünün özelliğine göre bir taşıma sağlamaktadır. Başta taze sebze ve meyveler olmak üzere çeşitli dondurulmuş gıdalar, erimeye yatkın yapıda besinler, kimyasal içerikli ürünler ve ilaçların taşımacılığında İngiltere frigo taşımacılık hizmetinden yararlanılmaktadır. 

İngiltere Ağır Yük Taşımacılığı

Uluslararası taşımacılıkta gönderimi yapılan bazı yükler, standartların üzerinde ebat ve ağırlığa sahiptir. Bu ürünlerin teslimatı yapılırken diğer taşımacılık faaliyetlerinde kullanılan tır ve kamyonların kullanılması uygun olmamaktadır. İngiltere ağır yük taşımacılığı hizmeti ile normalin üzerinde ağırlık ve ebattaki yükler, bu yüklerin taşımacılığına uygun araçlarla sevk edilmektedir. Lowbed araçlar olarak tanımlayabileceğimiz bu yükler, ağır tonajlı yüklerin taşımasına elverişli sistemlere sahiptir. Başta İngiltere olmak üzere Almanya, Hollanda ve Fransa nakliye hizmetlerinde her türlü yüke uygun yapılan taşımacılık faaliyetleri için 5K Lojistik firması ile iletişime geçebilirsiniz. 

İngiltere Nakliye Şehirleri

Alanında uzman ekibi, araç takip sistemi bulunan donanımlı filosu, her türlü gerekli izin ve belgenin alındığı çalışma sistemi ile 5K Lojistik, Türkiye – İngiltere karayolu nakliye ve diğer tüm ulaşım türlerinde sorunsuz teslimat gerçekleştirmektedir. Türkiye’den yola çıkan yükler, kapıdan kapıya teslimat avantajları ile İngiltere’nin birçok bölgesine ulaştırılabilmektedir. Bu kapsamda lojistik hizmeti verilen İngiltere nakliye şehirleri arasında;

 • Londra
 • Manchester
 • Chester
 • Cambridge
 • Oxford
 • Preston
 • Bradford
 • Birmingham
 • Leicester
 • Lancaster
 • Durham
 • Hull
 • Salisbury
 • Wells 

İngiltere Nakliye Fiyatları

Nakliye hizmetlerinde fiyat skalası, birçok kritere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda İngiltere nakliye 2023 hizmetlerinde fiyatlar üzerinde etkili olan kriterler aşağıdaki gibidir;

 • Ulaşım türü
 • Ulaşım güzergahı
 • Nakliye türü
 • Ürün türü ve özellikleri
 • Kalkış ve varış noktası arasındaki mesafe
 • Ulaşım sürecindeki ek maliyetler

Bu noktalar doğrultusunda hazırlanan İngiltere nakliye fiyatları hakkında en güncel bilgiler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ürün teslimatında ekonomik çözümler ile müşteri beklentisine hitap eden 5K Lojistik, İngiltere nakliye hizmetlerinde ziyaret edilen güvenilir adres olmaya devam etmektedir. 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.