İrlanda Nakliye

06.02.2023
273
İrlanda Nakliye

Batı Avrupa’nın kuzeyinde konumlanan İrlanda, bağımsız bir devlettir. Bir ada ülkesi olmakla birlikte tek kara sınırı, Büyük Britanya’ya bağlı olan Kuzey İrlanda’dır. Resmi adıyla İrlanda Cumhuriyeti; Atlas Okyanusu, İrlanda Denizi ve Kelt Denizi ile çevrilidir. Bu yönüyle ticari faaliyetlerinin önemli bir kısmını denizyolu taşımacılığı ile gerçekleştiriyor. İrlanda nakliye hizmetleri kapsamında her geçen gün artan kapasitesi ile 5K Lojistik, donanımlı araç filosuyla ihtiyaç duyulan tüm nakliye türlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. İrlanda nakliye firmaları arasında en güvenilir çözümleri sunmasının yanı sıra ekonomik fiyat aralıkları ile müşterilerine yardımcı olan 5K Lojistik hizmetleri ve İrlanda nakliye fiyatları 2023 skalası hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

İrlanda Türkiye Nakliye

İrlanda ile ihracat ve ithalat kapsamında ticari ilişkileri bulunan Türkiye, birçok farklı nakliye türü ile ürün taşımacılığı sağlamaktadır. Bu ürün taşımacılığında tercih edilen ilk adreslerin başında gelen 5K Lojistik firması, her müşteri ihtiyacına cevap veren güvenilir nakliye çözümleri ile yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda sağlamış olduğu İrlanda Türkiye nakliye hizmetleri arasında;

 • Kapıdan kapıya nakliye
 • İrlanda parsiyel nakliye
 • İrlanda frigo nakliye
 • İrlanda ağır yük taşımacılığı
 • İrlanda komple taşımacılık
 • İrlanda proje taşımacılığı
 • İrlanda gümrük hizmetleri
 • İrlanda depolama hizmetleri

sayılabilir. Bu ve benzeri birçok hizmet, denizyolu taşımacılığı ya da havayolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Havayolu taşımacılığının maliyetleri göz önüne alındığında ise en ekonomik seçenek olarak ticari firmalar, İrlanda denizyolu taşımacılığı hizmeti tercih ediyor. Ek olarak Ro-Ro gemi taşımacılığı ile tır ve kamyonların yüklendiği gemiler, İrlanda limanlarına ulaşarak İrlanda karayolları üzerinden kapıdan kapıya teslimat gerçekleştirebilmektedir.

İrlanda Karayolu Nakliye

Denizaşırı bir ülke olan İrlanda, sahip olduğu ekonomik güç ile ticari faaliyetlerini her geçen gün artırmaktadır. Bu kapsamda ihtiyaç duyduğu nakliye süreci ise 5K Lojistik firması tarafından sağlanıyor. Fransa, Almanya ve İtalya nakliye süreçlerinin aksine İrlanda, bir ada ülkesi konumunda olması sebebiyle denizyolu taşımacılığına elverişlidir. Bu sebeple yalnızca karayollarının kullanılarak yapıldığı İrlanda karayolu nakliye süreci, bazı noktalarda kesintiye uğrar. Kesinti ve aksamalarla yaşanabilecek mağduriyetin önüne geçebilmek için 5K Lojistik firması, Ro-Ro gemisi ile kesintisiz nakliye süreci gerçekleştirmektedir. Tekerli araçların taşındığı ro-ro gemileri, uluslararası karayolu taşımacılığında kullanılmakta ve taşımacılık süresini kısaltmaktadır. 

İrlanda Denizyolu Nakliye

Denizyolu taşımacılığında önemli bir potansiyele sahip İrlanda, İngiltere nakliye hizmetlerinde olduğu gibi taşımacılık faaliyetlerinde deniz yollarının kullanıldığı bir ülkedir. İrlanda başkenti Dublin başta olmak üzere Waterford, Cork, Drogheda ve Wicklow gibi önemli liman kentlerine taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Ülkemizde başta İstanbul ve Ankara olmak üzere İzmir, Mersin, Kocaeli, Trabzon ve Ankara gibi büyük şehirlerden alınan yükler, çeşitli ulaşım faaliyetleri ile İrlanda’nın önemli liman ve ticaret kentlerine ulaştırılır. Bu ulaşım sürecinde ise Akdeniz, önemli bir deniz yolu güzergahıdır. 5K Lojistik firması, ürün ve müşteri ihtiyacına göre belirlediği taşımacılık güzergahı ile ürün nakliyesini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

İrlanda Nakliye Firmaları

Başta gıda ve eşya taşımacılığı olmak üzere çeşitli ürün nakliye ihtiyaçlarında yıllardır hizmet veren 5K Lojistik Firması, İrlanda nakliye firmaları arasında öne çıkmaktadır. Hem karayollarında hem de denizyollarında gerçekleştirdiği güvenilir ve hızlı teslimatlar ile müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır. İrlanda nakliye illeri arasında yer alan önemli liman kentlerine, denizyolu taşımacılığı yapılmakta olup bu süreçte alanında uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Ürün türü ve müşteri beklentisi daima göz önünde tutularak uygun bir nakliye hizmeti belirlenmekte ve tahmini varış süresi içerisinde teslimat sağlanmaktadır. Aynı zamanda gerekli izin ve belgelerin alınmasıyla birlikte uluslararası taşımacılık faaliyetlerinde herhangi bir aksama söz konusu olmaz.

İrlanda Nakliye Fiyatları

Güvenilir ve hızlı teslimat garantisi veren İrlanda lojistik faaliyetleri arayışında ticari firmalar, aynı zamanda bütçeye uygunluk kriterine dikkat etmektedir. Hizmet alırken yüksek kalitede hızlı teslimatı, ekonomik fiyatlarla talep eden müşteriler için 5K Lojistik firması, her bütçeye hitap edebilen geniş bir fiyat aralığında hizmet sunmaktadır. Elbette fiyat aralıkları birçok kritere bağlı olarak değişmektedir. Bu kapsamda İrlanda nakliye fiyatları üzerinde belirleyici olan kriterler aşağıdaki gibidir;

 • Tercih edilen ulaşım türü (denizyolu, karayolu, havayolu)
 • Tercih edilen nakliye türü (frigo, parsiyel, ağır yük taşımacılığı vb.)
 • Tercih edilen güzergah
 • Kalkış ve varış noktaları arasındaki mesafe
 • Hava ve yol durumları
 • Yük indirme ve yükleme aşamalarında ekstra ekipman ve personel desteği
 • Gümrük işlemleri
 • Yol maliyetleri

Bu vb. birçok kriter göz önüne alınarak belirlenen İrlanda nakliye fiyatları 2023 güncel fiyat tablosu ve hizmet detayları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.