Belarus Nakliye

06.02.2023
201
Belarus Nakliye

Avrupa’nın kuzeydoğusunda konumlanmış olan Belarus, Asya kıtasına sınırı olan bir Doğu Avrupa ülkesidir. Doğusunda Rusya, güneyinde Ukrayna ve batıda Polonya ile kara sınırı bulunan ülke, Belarus nerede? sorusuna cevap olarak verilebilir. Resmi adıyla Belarus Cumhuriyeti, bir diğer adı olan Beyaz Rusya olarak da bilinmektedir. Denize kıyısı olmayan ülke topraklarının engebesiz ve düz olup birçok göl ve bataklığa sahiptir. Denize kıyı olmayan bu ülke yapılan ihracat ve ithalat kapsamında Belarus nakliye hizmetleri, karayolu ve havayolu ulaşım araçları ile gerçekleştirilmektedir. Birçok büyük Avrupa ülkesi başta olmak üzere Balkan ülkeleri ve Asya ülkelerine hizmet veren 5K Lojistik, ekonomik Belarus nakliye 2023 hizmetleri ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. 

Türkiye Belarus Nakliye

Belarus, iklim ve coğrafi koşulları sebebiyle sınırlı tarım üretimine sahiptir. Türkiye ile dış ticaret ilişkilerini her geçen gün geliştiren ülke, bu kapsamda başta taze sebze ve meyve nakliyesi olmak üzere çeşitli gıda ürünlerini ülkemizden temin etmektedir. Türkiye – Belarus dış ticaret ilişkileri noktasında gıda ürünlerinin yanı sıra farklı sektörlere ait ürünlerin teslimatı gerçekleştirilmekte olup bu teslimatta 5K Lojistik firması olarak önemli görevler üstlenmekteyiz. Her ürünün türü ve özelliklerine göre taşımacılık faaliyeti gerçekleştirilmekte olup bu süreçte stratejik güzergahlar ve en hızlı ulaşım yöntemleri ile nakliye hizmetlerini kısa sürede tamamlamaktayız. Belarus parsiyel ve Belarus frigo nakliye hizmetleri noktasında ihtiyaç duyacağınız güvenilir lojistik işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Belarus Nakliye Hizmetleri

Doğu Avrupa ülkesi Belarus, dünya ticaretinde önemli ihracat ve ithalat faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Bu faaliyetlerde ihtiyaç duyulan lojistik çözümlerinde, Belarus nakliye firmaları çeşitli ulaşım türleri ve nakliye çözümleri ile uluslararası taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Alanında en güvenilir Bleıras lojistik hizmeti veren 5K Lojistik, gümrük işlemlerinde kesintisiz faaliyet için taşımacılık öncesi gerekli izin ve belgeleri hazırlamaktadır. 

Belarus nakliye hizmetleri kapsamında karayolu taşımacılık ve havayolu taşımacılık çözümlerinden yararlanılmaktadır. Ek olarak intermodal taşımacılık yöntemi ile birden fazla ulaşım türü kullanılabilmekte olup taşımacılığın en kısa sürede tamamlanması amaçlanmaktadır. Belarus transit nakliye hizmetlerinde profesyonel çözümler ve güvenilir işlem garantisi ile hizmet veren 5K Lojistik, aynı zamanda ekonomik Belarus navlun ve nakliye fiyatları ile müşteri bütçesini zorlamaz.

Belarus Nakliye Güzergahları

Firmamız bünyesinde lojistik hizmeti verdiğimiz tüm ülkelerde olduğu gibi Belarus nakliye hizmetleri 2023 kapsamında da stratejik çözümler geliştirmeye devam etmekteyiz. En güvenilir taşımacılığı en kısa sürede gerçekleştirmeyi amaçlayan firmamız, Belarus yol güzergahı seçenekleri ile güvenilir bir sevkiyat tamamlamaktadır. Karayolu ile yapılan taşımacılık faaliyetlerinde ülkemizden çıkan yükler, Bulgaristan sınır kapısı üzerinden Avrupa topraklarına ulaşmaktadır. Sırasıyla Romanya > Ukrayna > Belarus olarak ilerleyen tırlar, her ülkenin gümrük protokollerini eksiksiz olarak tamamladığından kesintisiz olarak ulaşım faaliyetlerine devam eder. Belarus’ta alıcılara teslim edilen yüklerde herhangi bir hata ve sorun yaşanmamakta olup lojistik ve nakliyat hizmetleri süreci hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Süreleri

Uluslararası ticari faaliyetlerin kesintisiz olarak devam edebilmesi için, lojistik hizmetlerinin en kısa sürede tamamlanması önemlidir. Ülke içindeki taşımacılık faaliyetlerinde nakliye süreleri son derece kısa olsa da uluslararası düzeyde taşımacılık hizmetlerinde nakliye süreleri uzayabilmektedir. Başta, tercih edilen ulaşım türü olmak üzere ulaşım güzergahı, hava ve yol durumları gibi sebepler, Belarus nakliye süreleri üzerinde etkilidir. 

Belarus karayolu taşımacılığı, esnek çözümleri ile avantajlı bir seçenek olsa da taşımacılık faaliyetlerinde en hızlı işlem havayolu taşımacılığı olmaktadır. Nakliye süreleri bu iki taşımacılık faaliyetinde birbirinden farklı olmakla birlikte Belarus karayolu varış süresi ortalama 2 – 5 gün arasında gerçekleştirilmektedir. Havayolu taşımacılığında ise bu süre daha da azalmakta olup havayolu araçları ile yapılan Belarus Türkiye havayolu varış süresi uçuş süresi 2 saate yakındır. 

Belarus Parsiyel Taşımacılık

Türkiye – Belarus nakliye hizmetlerinde olduğu gibi Rusya nakliye ve çeşitli Asya-Avrupa ülkelerine yapılacak taşımacılık faaliyetinde en çok kullanılan nakiye türü, parsiyel nakliyedir. Parça yük taşımacılığı olarak da bilinen parsiyel nakliye, sağladığı tasarruf ile ekonomik bir sevkiyat sağlar. Temel prensibi, farklı alıcılara ait ancak aynı güzergaha gidecek olan ürünlerin aynı araç içerisinde sevkiyatının yapılmasıdır. Bu sayede araç dolumu en kısa sürede tamamlandığından alıcıların bekleme süresi minimuma iner. Oldukça farklı türde ürünlerin taşınabilmesini sağlayan Belarus parsiyel taşımacılık ile 5K Lojistik firması, haftanın belirli günlerinde tırların yola çıkışını sağlamaktadır. Türkiye – Belarus arası yaklaşık 3.200 km olup Belarus parsiyel nakliye süresi 2 – 4 gün arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Belarus Frigo Nakliye

Türkiye’den Belarus’a gönderilecek yükler, çoğu zaman hassas içeriğe sahip olmaktadır. Özellikle gıda ürünleri, uzun mesafelerde hasar almaya son derece müsaittir. Bu sebeple gıda ürünlerinin taşımacılığında soğuk zincir taşımacılığı olarak da bilinen frigo nakliye hizmeti kullanılmaktadır. Türkiye’den yola çıkan yükler, Belarus frigo nakliye ile uzun mesafede hasarsız olarak Belarus alıcılarına ulaştırılır. Frigorifik araç olarak tanımlanan özel soğutuculu klimalı araçlar, karayolu taşımacılığında seçilen güzergahı kullanarak teslimat noktasına ulaşır. Bu kapsamda Belarus frigo nakliye güzergahlarımız, Bulgaristan Kapıkule sınır kapısı üzerinden Romanya, Ukrayna ve Belarus şeklinde ilerler.

Belarus Nakliye Firmaları

İhracat ve ithalat faaliyetleri ile öne çıkan ticari firmalar, ürün nakliyesinde güvenilir nakliye firmaları ile çalışmaya ihtiyaç duymaktadır. Bu kapsamda Belarus nakliye firması seçimi ticari firmalar için önemli bir konudur. Herhangi bir maddi ya da manevi kayıp yaşamamak ve ürünlerin sorunsuz teslimatını gerçekleştirmek üzere Belarus’a hizmet götüren Türk nakliye firması 5K Lojistik, firma seçiminde ziyaret edilen ilk adres olmaya devam ediyor. Nakliye sürecinde gerekli izin ve belgelerin tamamlanması sonucu, sorunsuz ve kesintisiz bir nakliye hizmeti sağlanmakta olup Beyaz Rusya kargo işlemleri için 5K Lojistik firmasının güvenilir hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Belarus Nakliye Fiyatları

Uluslararası ürün nakliyesinde fiyat skalası son derece geniştir. Özellikle denizaşırı ülkelere yapılan ulaşım faaliyetlerinde, maliyetler doğrultusunda fiyatlar artış göstermektedir. Bu sebeple Türkiye – Belarus arasında ürün nakliyesine ihtiyaç duyan firmaların dikkat ettikleri ilk konuların başında Belarus nakliye fiyatları gelmektedir. Tercih edilen ulaşım türü ve ulaşım güzergahı ve nakliye türü gibi kriterler fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. 5K Lojistik firması olarak müşteri bütçesini zorlamayacak ekonomik fiyat aralıkları ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Belarus nakliye süreci ve Belarus nakliye fiyatları 2023 skalası hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.