Fransa Nakliye

06.02.2023
167
Fransa Nakliye

Batı Avrupa’da yer alan Fransa, bulunduğu konum ve ekonomik faaliyetler ile ihracat-ithalat faaliyetlerine en sık ihtiyaç duyulan ülkelerden biridir. İspanya, Almanya ve İtalya gibi önemli ülkelere kara sınırı bulunan resmi adıyla Fransa Cumhuriyeti, gerek komşu ülkeleri, gerekse Türkiye ile ticari faaliyetlerini her geçen gün artırarak geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda 5K Lojistik, sağlamış olduğu Fransa nakliye hizmetleri ile Türkiye – Fransa arası teslimat süreçlerini profesyonel olarak yürütmekte, donanımlı araç filosu ve tecrübeli ekibi ile Fransa’ya mal göndermek isteyen ticari firmaların beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Fransa lojistik süreci ve Fransa nakliye fiyatları hakkında firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Fransa Nakliye Hizmetleri

Fransa başta olmak üzere lojistik hizmeti sağladığımız tüm ülkeler, sahip oldukları kaynaklar ve öne çıktıkları ticari faaliyetler ile ihracat ve ithalat sürecinde zengin ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan transit taşıma işlemlerinde Fransa nakliye firmaları önemli çalışmalar yürütüyor. Türkiye – Fransa arası nakliye hizmetlerinde alanında en başarılı nakliye sürecini gerçekleştiren 5K Lojistik firması olarak Fransa nakliye hizmeti kapsamında çeşitli nakliye türleri ile stratejik hizmetler sağlamaktayız. 

Teslimatı yapılacak ürün çeşitliliğine ve müşteri ihtiyacına yönelik sağlamış olduğumuz parsiyel taşıma, frigo taşıma, ağır nakliye gibi hizmetler sayesinde ürünlerin türüne göre taşımacılık yaparak hata payı sıfıra indirilir. Bunlara ek olarak Fransa nakliye 2023 hizmetleri karayolu taşımacılık başta olmak üzere denizyolu ve havayolu taşımacılığı ile sağlanarak en başarılı nakliye çözümleri sağlanır. 

Fransa Karayolu Nakliye

Günümüzde en sık kullanılan karayolu taşımacılığı ile başta Fransa nakliye hizmetleri olmak üzere Almanya nakliyat, Hollanda nakliyat gibi çeşitli Avrupa ülkelerine hizmet sağlanır. Gelişmiş karayolu ulaşımı sayesinde kısa sürede gerçekleştirilen teslimatlar, aynı zamanda karayollarının esnekliği sayesinde adrese teslim olarak tamamlanır. Elbette tır nakliyesi, yol durumları ve hava şartları gibi sorunlardan etkilenmekte olup teslimat süresi bu kapsamda değişiklik gösterebiliyor. Ancak stratejik bir Fransa karayolu güzergâhı belirlenerek süreç en hızlı şekilde tamamlanır. 

Bu süreçte müşteriler tarafından merak edilen ilk konu tır kaç günde gider? sorusu olmaktadır. Yol durumlarına ve çeşitli fiziki koşullara göre bu süre değişmekle birlikte Türkiye’den yola çıkan tırlar ortalama 1 hafta gibi bir sürede Fransa’ya ulaşır. Güzergah seçimi, kullanılan ekipmanlar ve gönderimi yapılan ürün türleri Fransa karayolu nakliye fiyatları güncel tablo için belirleyici olup detaylar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Fransa Denizyolu Nakliye

Avrupa’nın batısında yer alan Fransa, deniz ve okyanuslara bulunan kıyı şeridi sayesinde denizyolu taşımacılığı için avantajlı bir konumdadır. Başta Avrupa ülkeleri ve Türkiye olmak üzere çeşitli denizaşırı ülkelere yapılan taşımacılıkta denizyolu taşımacılığı ilk tercih edilen ulaşım türlerinden biri olmaktadır. Büyük oranda yüklerin tek seferde taşınmasına imkan sunan Fransa denizyolu nakliye hizmetleri, karayolu ve havayolu taşımacılığına oranla daha ekonomik bir çözüm getirir. Sahip olduğu liman kentleri ile denizyolu taşımacılığında önemli bir potansiyele sahip olan Fransa ile Türkiye arasındaki denizyolu sevkiyatlarında ise 5K Lojistik firması olarak güvenilir ve sorunsuz hizmet garantisi vermekteyiz. Konteyner taşımacılık ve Ro-Ro gemiler ile yürütülen süreçte ekonomik maliyetlerle taşımacılık sağlanmaktadır.

Fransa Parsiyel Nakliye

Ekonomik nakliye hizmeti tercihinde parsiyel taşımacılık öne çıkan bir seçenektir. Birçok avantajı beraberinde getiren Fransa parsiyel nakliye hizmetleri ile firmalar, bekleme süresini minimuma indiren bir taşımacılık hizmeti alabilmektedir. Bunun en önemli sebebi, parsiyel nakliye hizmetlerinde araç tam dolum yaparak haftanın belirli günleri sevkiyat için yola çıkar. Bu sayede teslim süresi kısa tutulmakta olup alıcı, ürünlerini en kısa sürede temin etmektedir. 

Parsiyel taşımacılıkta araç içindeki yükler tek bir alıcıya değil birden fazla alıcıya aittir. Bu sebeple tek bir kalkış noktasından yola çıkan tır, birden fazla teslimat noktasına uğrayarak ürünleri teslim eder. Fransa parsiyel nakliye güzergahları belirlenirken bu teslimat süreci göz önünde bulundurulur. Fransa parsiyel nakliye süreleri ise ürün teslimatında kullanılacak olan güzergah ve ulaşım türüne göre değişiklik göstermektedir.

Fransa Frigo Nakliye

Fransa nakliyat kapsamında çeşitli ithalat ve ihracat ürünlerinin teslimatı yapılmaktadır. Türkiye – Fransa arasında yürütülen bu teslimat sürecinde ürün çeşitliliğinin çok olması ve her bir ürün türünün farklı koşullarda taşınması, nakliye türlerinin gelişme göstermesini sağlamıştır. Bu kapsamda geliştirilen Fransa frigo nakliye çözümleri sayesinde hassas yapıda ürünlerin herhangi bir hasar almadan ve yapılarında bozulma meydana gelmeden taşınması sağlanır. 

Soğuk zincir taşımacılığı olarak da bilinen frigo taşımacılık ile özellikle gıda ürünlerinin taşıması sorunsuz olarak sağlanır. Raf ömrü azalmadan ulaştırılan gıda ürünleri aynı zamanda tat, koku ve çeşitli yönlerden herhangi bir hasar almaz, bozulmaz. Dondurulmuş gıdalar ya da taze sebze ve meyvelerin yanı sıra çeşitli medikal ürünlerin teslimatı da soğuk dolapların çalışma sistemine sahip araçlar ile Fransa’ya güvenilir şekilde ulaştırılır.

Fransa Ağır Nakliye

Türkiye’den Fransa’ya ulaştırılması istenen yükler bazı durumlarda standartların üzerinde ağırlık ve ebatlara sahip olmaktadır. Bu yüklerin taşınması için tır ve kamyon hacimleri yetersiz geldiğinden özel araçlar ile Fransa ağır nakliye hizmeti sağlanır. Lowbed araçlar olarak tanımlanan bu araçlar sayesinde ağır yüklerin sorunsuz yüklemesi ve indirilmesi gerçekleşir. Elbette yükleme, taşıma ve indirme işlemlerinde son teknoloji ekipmanlara ve profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. Fransa lowbed nakliye hizmetleri ile her türlü yükün taşınması amacıyla hizmet veren 5K Lojistik, her ülke için geçerli olan ağır yük prosedürlerine hakimdir. Sorunsuz ve güvenilir bir taşımacılık ile Fransa’ya ulaştırılan ağır yükler arasında;

  • Santraller ve jeneratörler
  • Tekne ve yatlar
  • Köprü kirişi ve boru hatları
  • İş makineleri
  • Vinçler ve inşaat malzemeleri
  • Ağır araçlar
  • Fuar standları sayılabilir.

Türkiye Fransa Nakliye

Fransa nakliye hizmeti nasıl yapılır? konusunda birçok ticari firma soru işaretlerine sahiptir. Fransa’ya yük göndermek isteyen ancak süreç hakkında yeterli bilgiye ulaşamamış firmalar için 5K Lojistik olarak detaylı bilgi sunmaktayız. Fransa nakliye operasyon süreci birçok aşamaya ayrılmakta olup ilk aşama talep oluşturmadır. Talep oluştururken sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak belirtmeniz önemlidir. 

İkinci aşamada talebiniz doğrultusunda bir fiyatlandırma yapılır. Fiyat konusunda anlaşma sağlandığı takdirde üçüncü aşamaya geçilir. Üçüncü aşamada Fransa nakliye çözümleri noktasında bir sözleşme yapılır. Dördüncü aşamada yükler araca yüklenir ve gümrük sevk işlemlerine geçilir. Beşinci yani son aşamada ise araçlar varış noktasına ulaştırılmak üzere yola çıkar ve sevkiyatlarını tamamlar.

Fransa Nakliye Firmaları

Türkiye – Fransa arası yapılacak olan ürün teslimatlarında ticari firmalar, Fransa nakliye firmaları arasında seçim yaparken birçok kriteri göz önünde bulundurmalıdır. Uluslararası taşımacılık faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen bu hizmetlerde gerekli izin ve belgelerin alınmış olması, operasyon sürecinin profesyonel şekilde sağlanması önemlidir. Fransa nakliye firmaları arasında uzun yıllar alanında en başarılı hizmeti vermeye devam eden 5K Lojistik, tercih edilen ilk adres olmaktadır. Teslimat ihtiyacına göre organize olan profesyonel ekibimiz aynı zamanda yük ve evrak takibi yaparak herhangi bir aksamaya karşı süreci kontrol altında tutar. Ek olarak araç takip sistemi bulunan tırlar ile mesai saatleri içerisinde anlık bilgilendirmeler yaparak müşterilerin sürece hakim olması sağlanır.

Fransa Nakliye Fiyatları

Nakliye sürecinde güvenilir hizmete ek olarak önemli olan ve göz önünde tutulan bir diğer kriter Fransa nakliye fiyatları olmaktadır. Fiyatlandırma sürecinde hesaplamalar çeşitli hesap ölçüleri kullanılarak yapılır ve tüm maliyetler göz önünde tutularak ekonomik bir fiyat çıkartılır. Türkiye Fransa nakliye hizmeti verilen şehirler arası mesafe başta olmak üzere kullanılan ulaşım türü, ulaşım güzergahı, araçlar, ekipmanlar vb. birçok kriter fiyatlar üzerinde etkilidir. Net bir fiyat aralığı verilmemekle birlikte Fransa nakliye fiyatları 2023 güncel skalası için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.