İsviçre Nakliye

06.02.2023
149
İsviçre Nakliye

Avrupa kıtasının tam ortasında yer alan İsviçre; batı, doğu ve kuzey Avrupa topraklarının kesişim noktasında yer alır. Resmi adıyla İsviçre Konfederasyonu Almanya, Fransa, İtalya ve Avusturya gibi önemli ülkelerle kara sınırına sahiptir. Denize kıyısı bulunmayan ülke, sahip olduğu kaynakları ve ticari gücü sayesinde birçok dünya ülkesi ile ticaretini her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Türkiye ile yürüttüğü ilişkiler doğrultusunda ihtiyaç duyduğu İsviçre nakliye hizmetlerinde ise alanında en başarılı lojistik faaliyetlerini yürüten 5K Lojistik, ticari firmaların beklentilerini karşılayacak nakliye hizmetleri ile yardımcı oluyor. 

Transit taşımacılıkta profesyonel ekibi, gerekli izin ve belgeleri ile kesintisiz ulaşım sağlamakta olup ihracat ve ithalat faaliyetlerinde önemli bir görev üstlenmektedir. Bu kapsamda, ihtiyaç duyduğunuz İsviçre tır nakliye ve İsviçre nakliye fiyatları 2023 skalası için 5K Lojistik firması ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

İsviçre Nakliye Hizmetleri 2023

İsviçre uluslararası nakliyat sürecinde Türkiye ile yürüttüğü faaliyetlerde 5K Lojistik firması, güvenilir nakliye çözümleri ile nakliye hizmeti talep eden firmalara yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda yürüttüğü İsviçre nakliye hizmetleri 2023 faaliyetleri arasında aşağıdaki hizmet seçeneklerini sayabilmek mümkün;

 • İsviçre Transit Nakliye
 • Kapıdan Kapıya Taşımacılık
 • Frigo Taşımacılık
 • Proje Taşımacılığı
 • Haftalık Komple/Parsiyel Taşımacılık
 • Gümrükleme Hizmetleri
 • Ağır Tonaj Yüklemeler
 • Konteyner Taşımacılığı
 • İsviçre İç Nakliye Hizmetleri

İsviçre Karayolu Nakliye

Uluslararası karayolları kullanılarak yapılan taşımacılık faaliyetleri, karayolu taşımacılık olarak tanımlanmakta olup tarihin her döneminde en sık tercih edilen ulaşım türüdür. Karayollarını gelişmiş güzergah seçenekleri ve esnek çözümleri sayesinde kapıdan kapıya teslimatların gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Bu kapsamda İsviçre karayolu nakliye çözümleri için 5K Lojistik firması ile görüşme yaparak ekonomik fiyat seçeneklerine sahip taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Karayolu taşımacılık faaliyetleri kapsamında başta komple / parsiyel taşımacılık olmak üzere frigo taşımacılık, kargo taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı gibi hizmetler verilmektedir.

İsviçre Kargo ve Taşımacılık

İki ülke arasında yapılan ticari nakliye işlemlerinde, ürün teslimatı için İsviçre kargo ve taşımacılık faaliyetleri kullanılmaktadır. Bu taşımacılık faaliyetleri, 5K Lojistik firması hizmet garantisi kapsamında sağlanmakta olup her türlü ürün türü için taşımacılık gerçekleştirilebilmektedir. Beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebi oluşturabilir, kargo taşımacılığı için randevu alabilirsiniz. Hassasiyeti bulunan özel ürünlerin yanı sıra ağır yükler ya da çeşitli konteyner yükler için hizmet veren 5K Lojistik, güvenilir nakliye sürecini en kısa sürede tamamlayarak müşterilerin bekleme sürecini kısaltmaktadır. 

İsviçre Parsiyel Taşımacılık

Ülke içi taşımacılık faaliyetlerinin yanı sıra uluslararası düzeyde yapılacak ürün taşımacılığında en sık kullanılan nakliye türü parsiyel taşımacılık olmaktadır. Sağladığı birçok avantaj sayesinde ekonomik bir çözüm olan parsiyel taşımacılık, parça yük taşımacılığı olarak da tanımlanmaktadır. Hollanda, Fransa ve İngiltere nakliye hizmetlerinde olduğu gibi İsviçre nakliye hizmetlerinde de parsiyel yük taşımacılığı ile 5K Lojistik, güvenilir ve ekonomik hizmet garantisi sunmaya devam ediyor. 

Komple taşımacılık türünde tek araç içerisinde tek bir firmaya ait ürünler yer alırken parsiyel taşımacılıkta araç içerisinde birden fazla firmaya ait ürünler yer alır. Bütün tırı ya da kamyonu doldurabilecek kadar yükü olmayan firmaların tercih ettiği İsviçre parsiyel taşımacılık, zaman ve enerjiden tasarruf edilmesini sağlarken aynı zamanda haftanın belirli günlerinde düzenli olarak çıkılan seferler ile hızlı bir teslimat imkanı sağlar. Parsiyel yük nasıl hesaplanır? ya da İsviçre parsiyel taşımacılık fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek süreç ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün.

İsviçre Frigo Nakliye

Frigo taşımacılık, soğuk gıda taşımacılığı ya da iklim kontrollü taşımacılık olarak da ifade edilmektedir. Belli sıcaklık değerlerinde taşınması gereken ürünlerin, teslimat noktasına güvenilir ve hasarsız olarak ulaştırılması amacıyla tercih edilir. Bu amaçla kullanılan özel soğutuculara sahip klimalı araçlar, frigorifik araç olarak tanımlanır. Frigorifik araçlar, araç içerisini -26 derece ile +18 derece arasında bir değerde sabitleme özelliğine sahip olup bu özellik sayesinde ürünlerin raf ömrü kısalmadan tedarik edilebilmesini sağlar. Türkiye – İsviçre arasında yapılan gıda taşımacılığının yanı sıra çeşitli medikal ürünler ve hassas içerikli yükler, frigo nakliye ile taşınır. Bu kapsamda İsviçre frigo nakliye ile teslimatı yapılabilen ürün türleri arasında;

 • Taze sebze ve meyveler
 • Et ve et ürünleri
 • Süt ve süt ürünleri
 • Dondurulmuş gıdalar
 • Kuruyemiş ve çikolata vb. atıştırmalıklar
 • Süs bitkileri
 • Serum, hap, tıbbi medikal ürünler

İsviçre Nakliye Güzergahı

Doğu, kuzey ve güney Avrupa’nın kesişim noktasında bulunan İsviçre’ye en güvenilir ve hızlı teslimat için İsviçre transit taşıma hizmetlerinden yararlanılmaktadır. İsviçre transit taşımada alanında en güvenilir hizmet garantisini veren 5K Lojistik firması, İsviçre’ye ürün teslimatında farklı güzergah seçenekleri arasında en güvenilir ve tasarruflu çözümü seçerek minimum maliyet ile en ekonomik taşımacılığı hedeflemektedir. Bu kapsamda en sık tercih edilen İsviçre nakliye güzergahı, Kapıkule sınır kapısı üzerinden Bulgaristan > Romanya > Macaristan > Avusturya > Almanya > İsviçre şeklindedir. Parsiyel taşımacılık ya da çeşitli nakliye türlerinin yanı sıra hava ve yol durumlar, seçilen güzergah üzerinde belirleyici bir faktördür. 

İsviçre Nakliye Firmaları

Konum olarak Avrupa’nın merkezinde bulunan İsviçre, ürün nakliyesinin en sık gerçekleştirildiği ülkelerden biridir. Denize kıyısı olmamakla birlikte nakliye hizmetleri İsviçre tır filosu ile sağlanıyor. Her geçen gün artan talep ile birlikte hizmet seçeneklerini artıran İsviçre nakliye firmaları arasında 5K Lojistik, güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir. İsviçre lojistik sürecinde 5K Lojistik firması;

 • İSO 9001 ve CMR Sigortası güvencesi sağlamaktadır.
 • Deneyimli ve alanında uzmak ekip ve şoför kadrosuna sahiptir.
 • Son teknoloji cihazlar ve donanımlı teçhizatlar ile süreç profesyonel olarak yürütülür.
 • Araç takip sistemi ile günlük bilgilendirme avantajı sunar.
 • Sıfır hata ile güvenilir yük teslimatı yapılır.
 • Genç araç filosu ile hızlı ve sorunsuz hizmet sağlanır.

İsviçre Nakliye Fiyatları

İsviçre parsiyel taşıma yapan firmalar arasında güvenilir bir tercih yapmak isteyen müşteriler, güvenilirliğin yanı sıra birçok kriteri göz önünde bulundurmaktadır. Bunlardan biri de İsviçre tır fiyatları olmaktadır. İsviçre karayolu taşımacılığı ile nakliye hizmeti almak isteyen firmalar, kargo taşımacılığında herhangi bir maddi-manevi kayıpla karşılaşmamak adına güvenilir bir firma tercihi yaparken aynı zamanda bütçe uygunluğuna dikkat etmektedir. Bu kapsamda alanında en başarılı nakliye hizmetini sunmaya devam eden 5K Lojistik, ekonomik İsviçre nakliye fiyatları ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Elbette fiyatlar birçok kritere bağlı olarak değişmekte olup nakliye süreci ve İsviçre nakliye fiyatları 2023 tablosu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.