Portekiz Nakliye

06.02.2023
168
Portekiz Nakliye

Avrupa’nın güneybatısında konumlanan Portekiz, İber yarımadasında yer almaktadır. Resmi adıyla Portekiz Cumhuriyeti; hem kuzeyde hem de doğuda İspanya ile kara sınırına sahiptir. Tek kara sınırı İspanya ile olmakla birlikte ülke, Atlas Okyanusu ile çevrelenmiştir. Bu yönüyle geçmişten günümüze ticari ilişkilerde denizyolu potansiyelini kullanmaya devam etmektedir. Portekiz nakliye hizmetleri kapsamında denizyolu ve karayolu nakliye güzergahlarına ek olarak havayolu taşımacılığı ile her ihtiyaca çözüm getirilmektedir. 

Portekiz nakliye firmaları arasında kaliteli ve güvenilir teslimat garantisi ile öne çıkan 5K Lojistik, donanımlı araç filosu ve alanında uzman tecrübeli ekibiyle süreci profesyonel olarak yürütmektedir. Süreçle ilgili detaylar, rezervasyon oluşturma ve Portekiz nakliye 2023 fiyat skalası hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Portekiz Nakliye Hizmetleri

Büyük liman şehirleri ve gelişmiş karayolu güzergahı ile dünya ticaretinde önemli bir yere sahip Portekiz, başta Avrupa ülkeleri ve Türkiye olmak üzere çeşitli ülkeler ile ihracat ve ithalat ilişkilerini geliştirmektedir. Bu kapsamda verilen Portekiz nakliye hizmetleri ile ürün ve malların taşımacılığı sorunsuz olarak sağlanır. 5K Lojistik firması olarak Portekiz Türkiye Nakliye hizmetlerinde önemli bir paya sahip olmakla birlikte her ihtiyaca cevap veren nakliye hizmetleri sunmaktayız. Müşteri ihtiyacına ve ürün türüne yönelik sağlanan Portekiz nakliye hizmetleri arasında;

 • Portekiz kapıdan kapıya nakliyat
 • Portekiz iç nakliye hizmetleri
 • Portekiz depolama hizmetleri
 • Portekiz gümrük hizmetleri
 • Portekiz parsiyel taşımacılık
 • Portekiz frigo taşımacılık
 • Portekiz ağır tonaj taşımacılık
 • Portekiz Ro-Ro taşımacılık

Portekiz Denizyolu Taşımacılık

Denizyolu taşımacılığı kapsamında önemli potansiyel sahip Portekiz, Türkiye ile yürüttüğü ihracat ve ithalat işlemlerinde, denizyolu nakliyesinin avantajlarından yararlanmaktadır. Tek seferde büyük oranda yüklerin taşımacılığını sağlayan denizyolu taşımacılık hizmeti ile ticari firmalara ekonomik bir çözüm sunulmaktadır. Konteyner taşımacılık ve Ro-Ro gemi nakliye hizmetleri gibi seçenekler ile en güvenilir nakliye hizmeti sağlanırken aynı zamanda kesintisiz bir teslimat gerçekleştirilmektedir. 

Tır ve kamyon gibi araçları taşıyan Ro-Ro gemiler sayesinde ürün ve yükler, indirilme işlemi olmadan aynı araçlarla teslimat noktasına ulaştırılır. Portekiz denizyolu taşımacılık sürecinde profesyonel hizmet garantisi ile müşterilerine yardımcı olan 5K Lojistik firması, aynı zamanda ekonomik fiyat skalası ile her bütçeye hitap etmektedir.

Portekiz Karayolu Taşımacılık

Uluslararası karayolu lojistik firmaları arasında en başarılı ve güvenilir taşımacılık faaliyetlerini yürüten 5K Lojistik, Türkiye – Portekiz arası teslimatları, karayolları üzerinden sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Portekiz karayolu taşımacılık kapsamında sadece karayolları kullanılmakta olup Türkiye’den Portekiz’e yapılan teslimatlarda birçok ülkeden geçiş yapılmaktadır. 

Transit taşımacılık sürecinde kesintisiz ulaşım için 5K Lojistik, her ülkenin gümrük prosedürlerini yerine getirerek gerekli izin ve belgeleri, nakliye süreci öncesi tamamlamaktadır. Bu sayede gümrüklerde bekleme süresi olmadan yola devam edilmekte, alıcı firmaların bekleme süresi minimumda tutulmaktadır. Karayolu ile yapılan parsiyel nakliye, komple nakliye, proje taşımacılığı ve frigo taşımacılık faaliyetleri kapsamında güzergah, teslimat süreci ve Portekiz karayolu taşımacılık fiyatları değişiklik göstermektedir.

Portekiz Komple Taşımacılık

Türkiye – Portekiz arası ihracat ve ithalat süreçlerinde ürün nakliyesine ihtiyaç duyan firmalar, güvenilir bir lojistik firması ile anlaşma sağlayarak taşımacılık hizmeti almaktadır. Lojistik firmalarının sağladığı nakliye türlerinden biri olan Portekiz komple taşımacılık faaliyetleri, nakliye hizmeti almak isteyen firmaların beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmuştur. 5K Lojistik, bir veya daha fazla tır ya da kamyonu dolduracak oranda yüke sahip firmalara, araç tahsis ederek tek bir firmaya ait yüklerin tek bir araç ile teslim edilmesini sağlıyor. 

Tek araç içerisinde yer alan benzer yükler sayesinde ürünlerin zarar görmesinin önüne geçildiği gibi aynı zamanda daha hızlı bir teslimat gerçekleştirilmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerinde olduğu gibi komple taşımacılık hizmetleri de kendi içinde birçok önemli avantaja sahiptir. Bu sebeple başta Portekiz olmak üzere Almanya, Hollanda ve İspanya nakliye hizmetlerinde parsiyel ya da komple taşımacılık hizmeti, müşteri ihtiyacına göre verilmektedir.

Portekiz Parsiyel Nakliye

Uluslararası taşımacılık faaliyetlerinde en sık tercih edilen nakliye türlerinin başında parsiyel nakliye geliyor. Bunun en önemli sebebi, birçok firmanın tek bir kamyon veya tırı doldurabilecek oranda yüke sahip olmamasıdır. Bu gibi durumlarda ticari firmalar, Portekiz parsiyel nakliye hizmetlerinden yararlanarak Portekiz’e ürün gönderiminde çeşitli avantajlara sahip olmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri;

 • Aynı güzergaha gönderilecek yüklerin aynı araç içerisinde taşınmasını sağlar.
 • Bir araç içerisinde birden fazla alıcıya ait yükler yer almaktadır. 
 • İndirilme sırasına göre araca yüklenen mallar, güzergah üzerinde sırasıyla alıcılara teslim edilir.
 • Birden fazla alıcıya ait farklı yüklerin aynı araçta taşınması, maliyet anlamında son derece ekonomiktir.
 • Bunlara ek olarak düzenli parsiyel çıkış günleri ile alıcıların bekleme süresi azaltılır.
 • Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlayan bir taşımacılık türüdür.

Portekiz parsiyel nakliye firmaları arasında en avantajlı hizmeti sunan 5K Lojistik ayrıcalıklarından yararlanmak, Portekiz parsiyel nakliye transit süresi ve parsiyel nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Portekiz Frigo Nakliye

Soğuk zincir taşımacılığı olarak da ifade edilen frigo taşımacılık, hem ülke içinde hem de uluslararası düzeyde yapılan hassas gıda ürünlerinin taşımacılığı için kullanılmaktadır. Tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Portekiz frigo nakliye sürecinde de profesyonel hizmet garantisi sağlayan 5K Lojistik, başta gıda ürünleri olmak üzere içeriği hassas tüm ürünlerin teslimatını gerçekleştirmektedir. Bu süreçte özel soğutucu klimalı araçlar kullanılmakta olup bu araçlar, frigorifik araç olarak tanımlanır. 

Frigolu taşımacılıkta ısı değerleri araç içerisinde -26 derece ile +18 derece arasında bir değerdedir. Bu değerler arasında bir derecede sabit kalan klima sistemi sayesinde yüklerin hasarsız olarak teslim edilmesi sağlanır. Frigolu taşımacılık nedir, nasıl yapılır? konusunda detaylı bilgi almak ve bu hizmetten yararlanmak isteyen ticari firmalar için 5K Lojistik firması olarak ekonomik fiyat tablomuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Portekiz Nakliye Firmaları

Portekiz nakliyat hizmetleri ile alanında en başarılı lojistik faaliyetlerini yürüten 5K Lojistik, alınması gereken tüm izin ve belgeler ile süreci kesintisiz olarak tamamlar. Tır ve kamyonların düzenli bakımını gerçekleştirmekte olup tecrübeli ekibi ile ürün teslimatında her türlü soruna karşı tedbirlidir. Ürünler CMR sigortası kapsamında olmakla birlikte ISO 9001 kalite standartlarında teslim edilir. Bu teslim sürecinde Portekiz nakliye güzergahları stratejik olarak belirlenir. Maliyetleri düşürme amacının yanı sıra enerji ve zamandan tasarruf sağlanması için en güvenilir ve kısa güzergah tercih edilmektedir. Türkiye’den yola çıkan yükler, Bulgaristan üzerinden Avrupa ülkelerine doğru yola çıkar ve çeşitli güzergahlar üzerinden Portekiz’e ulaştırılır. 

Portekiz Nakliye Fiyatları

Batı Avrupa ülkesi Portekiz gibi uzak mesafe ülkelerine yapılan nakliye hizmetlerinde yüksek kalitede güvenilir teslimatın yanı sıra en önemli konuların başında nakliye fiyatları gelmektedir. Güvenilir nakliye hizmeti alırken aynı zamanda bütçeye uygun fiyat garantisi arayan firmaların ziyaret ettiği 5K Lojistik, Portekiz nakliye fiyatları kapsamında piyasaya göre ekonomik çözümler sunmaktadır. Fiyatlandırma kriterleri arasında;

 • Tercih edilen ulaşım ve nakliye türü
 • Tercih edilen ulaşım güzergahı
 • Kalkış ve varış noktaları arasındaki mesafe
 • Ürün türü
 • Ürün ebatları ve ağırlıkları
 • Gümrük işlemleri
 • Ekstra ihtiyaç duyulan ekipman ve personel desteği
 • Hava ve yol durumları

sayılabilir. Bu vb. kriterlere göre dönemsel olarak değişen Portekiz nakliye fiyatları 2023 skalası hakkında bilgi ve güvenilir hizmet alabilmek için iletişim kanalları üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.