Malta Nakliye

06.02.2023
281
Malta Nakliye

Adalar ülkesi olan Malta, Akdeniz’de Sicilya’nın güneyinde yer almaktadır. Resmi adıyla Malta Cumhuriyeti, 3 büyük ve 2 küçük adadan oluşan bir takımadadır. Konumu ve sahip olduğu coğrafi şartlar sebebiyle denizciliğin geliştiği ülkede, Malta nakliye hizmetleri büyük oranda denizyolu taşımacılığı ile gerçekleştiriliyor. Akdeniz’de İtalya’dan yaklaşık 80 km açıkta yer alan ülke, stratejik konumu ile denizyolu taşımacılığında önemli bir güzergahtadır. Bu yönüyle ürün ihracat ve ithalat faaliyetlerinde kesintisiz bir taşımacılık gerçekleştirilir. 

Uluslararası taşımacılık faaliyetlerinde önemli görevler üstlenen 5K Lojistik firması olarak başta Malta nakliye hizmetleri olmak üzere Avrupa’nın birçok bölgesine nakliye çözümleri sunuyoruz. Bu süreçte müşteri beklentisi ve ürün türüne göre uygun nakliye hizmetleri sağlanarak Malta’ya güvenilir ve zamanında teslimatlar yapılır. Malta nakliye 2023 hizmetleri ve Malta nakliye fiyatları hakkında detaylar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Malta Nakliye Hizmetleri

Türkiye, ticari ilişkilerini her geçen gün geliştirdiği Malta ile düzenli ihracat ve ithalat faaliyetleri yürütmektedir. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan nakliye çözümlerinde ise nakliye firmalarına olan talep her geçen gün artıyor. Malta nakliye hizmetleri sürecinde öne çıkan 5K Lojistik, sağlamış olduğu yenilikçi ve profesyonel çözümler ile nakliye hizmeti talep eden ticari firmaların beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Ülkenin coğrafi konumu ve şartları gereği en uygun olan lojistik faaliyetlerini sağlamakta olup bu faaliyetlerinde müşteri beklentisi daima önceliklidir.

Orta Avrupa’da Akdeniz’de yer alan Malta, bir ada ülkesi olması sebebiyle lojistik faaliyetlerinde en etkili çözüm büyük oranda denizyolu taşımacılığı olmaktadır. Denizyolu taşımacılığında konteyner nakliye türü, sağladığı avantajları ile öne çıkmaktadır. Ek olarak denizyolu taşımacılığı türleri arasında yer alan Ro-Ro taşımacılık ve kombine taşımacılık, yararlanılan bazı Malta nakliye türleri arasında sayılabilir. 

Malta Denizyolu Nakliye

Ürün ve mal teslimatlarında denizyolu araçları kullanılanılarak yapılan nakliye hizmeti, denizyolu nakliye olarak tanımlanır. Özellikle denizaşırı ülkelere yapılan sevkiyatlarda denizyolu nakliye hizmetleri önemli bir avantaj sunar. Tek seferde büyük oranda yüklerin taşımasını sağlayan bu hizmetler, Malta gibi ada ülkelerine yapılan seferlerde tercih edilmektedir. 

Bu kapsamda Malta denizyolu nakliye sürecinde 5K Lojistik, her geçen gün yenilenen çözümleri ile müşteri ihtiyaçlarına en etkili hizmeti sunmaya devam ediyor. Başta Malta konteyner taşımacılık olmak üzere ro-ro taşımacılığı ve komple taşımacılık gibi hizmetlerde denizyollarının avantajlarından yararlanılıyor. Elbette teslimat süresi, havayolu taşımacılığına oranla uzun sürüyor olsa da maliyet olarak ekonomik bir çözümdür. 

Malta Parsiyel Nakliye

Ülke içerisinde ve uluslararası düzeyde yapılan nakliye ve lojistik faaliyetlerinde parsiyel taşımacılık önemli bir noktadadır. Geçmişten günümüze en sık tercih edilen bu nakliye çözümleri, ekonomik ve hızlı teslimatta müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılıyor. Birden fazla alıcıya ait yüklerin aynı araç içerisinde taşınarak farklı teslimat noktalarına ulaştırılması ve teslim edilmesi, parsiyel nakliye nedir? sorusuna cevap olarak verilebilir. Bu kapsamda Malta parsiyel nakliye hizmetlerinde birden fazla alıcıya ait ürünler, Malta’ya ulaştırılmak üzere aynı araç içerisinde yola çıkar. 

Profesyonel bir Malta nakliye firması ile çalışarak aynı araç içerisinde taşınan eşyaların karışma ya da zarar görme durumları ile karşılaşmadan sorunsuz bir Malta nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Denizyolu taşımacılığında kullanılan konteynerler, çoğu zaman birden fazla alıcıya ait ürünleri içerisinde barındırarak parsiyel taşımacılığın gerçekleştirilmesini sağlar. Malta parsiyel taşımacılık hizmetleri ile hem bütçe hem de zamanında teslimat konularında avantaj sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Malta Frigo Nakliye

Nakliye çözümlerinin gelişmesiyle birlikte artık uzun mesafeli taşımacılıkta özellikle gıda ürünlerinin hasar alma durumu söz konusu değildir. Başta gıda ürünleri olmak üzere belli sıcaklık koşullarına karşı hassas olan her türlü ürünün taşımacılığında frigo nakliye hizmetleri sunulur. 5K Lojistik firması olarak Malta frigo nakliye hizmetleri ile birçok ürünün içeriği, formu, rengi ve kokusu bozulmadan teslimat noktasına ulaştırılmasını garanti ediyoruz. 

Özel soğutuculu frigorifik araçlar sayesinde araç içerisi -26 derece ile +18 derece arasında bir değerde sabit kalabilmektedir. Bu durumda taşınacak ürünün içeriğine göre araç içerisindeki değerler düzenlenmekte ve uygun depolama koşulları sağlanmaktadır. Bir ada ülkesi olan Malta’ya teslimat yaparken frigorifik araçlar, Ro-Ro taşımacılığı ile adaya ulaştırılır ve son teslimat noktasında sevkiyatını sorunsuz şekilde gerçekleştirir.

Malta Nakliye İlleri

Sahip olduğu konumu ve kaynaklarını en iyi şekilde değerlendiren Malta, ticaret hacmini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir. Bununla birlikte Türkiye – Malta arası ticari faaliyetler kapsamında nakliye çözümleri de gelişme göstermektedir. Müşteri talebine ve ürün ihtiyacına göre tercih edilen nakliye türleri, Malta’nın çeşitli bölgelerine ulaşım sağlayacak şekilde çeşitlenmektedir. Birçok önemli liman kentine ev sahipliği yapan Malta’ya teslimatlar denizyolu araçları ile sağlanmakta olup havaalanı bulunan bölgelerde Malta havayolu taşımacılık faaliyeti ile ürün teslimatı sağlanabiliyor. Genel olarak öne çıkan Malta nakliye illeri arasında;

 • Başkent Vanetta
 • Marsaxlokk
 • Sliema
 • Marsaskala
 • Rabat
 • Cottonera

Malta Nakliye Firmaları

Nakliye ve lojistik ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşterilerine hizmet veren Malta nakliye firmaları, çeşitli yönleri ile birbirlerinden ayrılmaktadır. Nakliye firması seçiminde müşteriler, firma referanslarına ve kaliteye son derece önem vermelidir. Bu sayede profesyonel ve güvenilir bir nakliye süreci garanti edilmiş olur. Malta nakliyat hizmetleri başta olmak üzere Fransa, İsviçre ve İtalya nakliye gibi hizmetlerde öne çıkan 5K Lojistik firması, birçok özelliği ile en güvenilir nakliye sürecini yürütmeye devam etmektedir. Peki bu süreçte neden 5K Lojistik firmasını tercih etmelisiniz?;

 • Her ihtiyaca yönelik taşımacılık ve nakliye türünde hizmet sağlanır.
 • Tecrübeli ve eğitimli ekibi ile süreç etkili şekilde planlanır. 
 • Nakliye sürecinin en başından en sonuna kadar her aksiyonda gelişmiş ve donanımlı ekipmanlardan yardım alınır.
 • C2 yetki belgesi ile güvenilir teslimat garantisi sağlanır.
 • Uluslararası taşımacılıkta gerekli yetki, izin ve belgeler tamamlanarak süreç kesintisiz olarak yürütülür.
 • Her detayın göz önüne alındığı nakliye sürecinde tahmini teslim süresi içerisinde teslimat gerçekleştirilir.
 • Araç takip sistemine sahip araç filosu sayesinde 5K Lojistik, talep doğrultusunda çalışma günü ve saatleri içerisinde aracın konumunu müşterilerine mail yoluyla bildirir.

Malta Nakliye Fiyatları

Türkiye’den Malta’ya ürün teslimatında müşteriler, birçok noktayı göz önünde bulundurarak firma seçimi yapar. Bu noktalardan biri de Malta nakliye fiyatları olmaktadır. 5K Lojistik firması olarak bütçesini zorlamadan ekonomik bir lojistik hizmeti talep eden müşterilerin beklentisine cevap vermeye devam ediyoruz. Ekonomik fiyat skalası sayesinde her bütçeye uygun nakliye süreci yürütülmekte olup kalkış ve varış noktaları arasındaki mesafe başta olmak üzere birçok kriter fiyatlar üzerinde etkilidir. Ürün türü, ürün özellikleri, tercih edilen güzergah ve nakliye türü gibi kriterler doğrultusunda fiyat skalası değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda net bir fiyat aralığı verilmemekte olup Malta nakliye fiyatları 2023 güncel tablo için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.